Funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali dwoje obywateli Ukrainy, którzy byli poszukiwani przez zagraniczne służby. Decyzją sądu trafią do aresztu.
Pierwszy przypadek miał miejsce 15 czerwca. Wówczas zatrzymany został 36-latek, którego poszukiwały rumuńskie służby w związku z podejrzeniem o przemyt papierosów na dużą skalę. Przy danych mężczyzny widniała czerwona nota Interpolu oraz Europejski Nakaz Aresztowania.
Kilkanaście godzin później, również na medyckim przejściu doszło do zatrzymania 47-letniej kobiety, która podróżowała pociągiem. W tym przypadku, czerwona nota Interpolu została wydana za nią przez władze Mołdawii.
Cudzoziemcy zostali tymczasowo aresztowani, a o ich dalszym losie zadecyduje sąd.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze