Reklama

Swoje wojaże zakończyli w Medyce

Funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali dwoje obywateli Ukrainy, którzy byli poszukiwani przez zagraniczne służby. Decyzją sądu trafią do aresztu.

Pierwszy przypadek miał miejsce 15 czerwca. Wówczas zatrzymany został 36-latek, którego poszukiwały rumuńskie służby w związku z podejrzeniem o przemyt papierosów na dużą skalę. Przy danych mężczyzny widniała czerwona nota Interpolu oraz Europejski Nakaz Aresztowania.  

Kilkanaście godzin później, również na medyckim przejściu doszło do zatrzymania 47-letniej kobiety, która podróżowała pociągiem. W tym przypadku, czerwona nota Interpolu została wydana za nią przez władze Mołdawii.

Cudzoziemcy zostali tymczasowo aresztowani, a o ich dalszym losie zadecyduje sąd.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości