– Niedawno miasto poinformowało o planowanym remoncie ulicy Dworskiego. W zasadzie pasowałoby temu pomysłowi przyklasnąć, ale przecież nie więcej niż 5 lat temu remont przy tej ulicy już robiono. Teraz będą zrywać to, co zostało położone? Jeśli tak, to wygląda to na niegospodarność. Czy ma być to kolejna inwestycja na parę lat, czy może będzie skutkować – podobnie jak przy Siemiradzkiego – ograniczeniem parkowania i zwiększeniem strumienia ruchu? Oby nie – kończy mieszkaniec.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze