– W Ostrowie, przy drodze koło Domu Ludowego, zrobiono chodnik, co oczywiście jest z korzyścią dla pieszych, bo poruszanie się tym odcinkiem stało się bezpieczniejsze. Niestety pojawił się inny problem.
– Jezdnia, w wyniku prac remontowych związanych z ułożeniem chodnika, uległa zwężeniu. Teraz mamy taką sytuację, że dwa samochody mijają się z wielkim trudem. Ruch na tym odcinku jest spory, a kiedy zacznie się sezon i ludzie będą przyjeżdżać na plażę, stanie się jeszcze większy. Wtedy może się tu zrobić naprawdę tłoczno i o kolizję będzie nietrudno – mówi Czytelnik, zaniepokojony sytuacją.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze