Reklama

Sygnały Czytelników: „Mijanka” w Ostrowie, koło Domu Ludowego, praktycznie niemożliwa

13/05/2023 09:00

– W Ostrowie, przy drodze koło Domu Ludowego, zrobiono chodnik, co oczywiście jest z korzyścią dla pieszych, bo poruszanie się tym odcinkiem stało się bezpieczniejsze. Niestety pojawił się inny problem.


– Jezdnia, w wyniku prac remontowych związanych z ułożeniem chodnika, uległa zwężeniu. Teraz mamy taką sytuację, że dwa samochody mijają się z wielkim trudem. Ruch na tym odcinku jest spory, a kiedy zacznie się sezon i ludzie będą przyjeżdżać na plażę, stanie się jeszcze większy. Wtedy może się tu zrobić naprawdę tłoczno i o kolizję będzie nietrudno – mówi Czytelnik, zaniepokojony sytuacją.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama