Reklama

Sygnały Czytelników: Brudne szyby, połamane ławki i ledwie trzymający się dach przystanków przy Jagiellońskiej

22/10/2023 16:24

– Dość często korzystam z komunikacji miejskiej. I z przykrością zauważam, że przystanki autobusowe przy ul. Jagiellońskiej są w opłakanym stanie.

– A przecież to właśnie one są często miejscem, z którego korzystają przyjezdni. Brak tu i ówdzie szyb, a te, które się uchowały, są pozaklejane i brudne. Poszycie dachowe jest rozklekotane, co najlepiej słychać przy silnym wietrze. Ławki są połamane, powyginane i dotąd nie usunięto śladów po zniczach, które tu stały. Jaką to stanowi wizytówkę dla naszego miasta? – pyta mieszkanka.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kgocko_585 2023-10-23 19:15:02

    Od Redakcji oczekuję trochę wysiłku i zbadanie u źródła przyczyn takiego stanu rzeczy. Może należałoby udać sie do Prezydenta miasta, Wydziału Komunikacji Miejskiej itp. i zbadać dlaczego tak sie dziej. Co jest przyczyna, że jest tak fatalnie na przemyskich przystankach i nie tylko , również niesprzatane regularnie ulice ( pełno petów, piachu i innych śmieci wzdłuż ulic Jagiellońskiej, Dworskiego, Słowackiego, 3-go Maja, przed wszystkimi sygnalizacjami świetlnymi, itd ) . Nie wystarczy tylko umieścić wzmikankę o interwencji mieszkańców, ale również zbadanie sprawy, zwłaszcza, że jest to stan stały a nie incydentalny.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama