Reklama

Sygnały Czytelników: Nowa wiata na przystanku przy Wincentego Pola się nie sprawdza

28/11/2023 10:36

– Na przystanku przy Wincentego Pola, podobnie jak i na wielu innych w mieście, wymieniano jakiś czas temu wiatę przystankową. Ta, która zastąpiła dotychczasową, nie jest jednak dużo lepsza od poprzedniej.

– W dachu widać dziurę, nie ma też szyb, a kiedy zacina deszcz, cała ławka jest mokra, więc nie ma też gdzie usiąść. Sporo dzieci szkolnych korzysta z tego przystanku i warto byłoby stworzyć im jak najlepsze warunki oczekiwania na połączenie – zwraca uwagę przemyślanka.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama