Tegoroczny sylwester miejski na przemyskim Rynku będzie mniej hałaśliwy.
Władze miasta, po przeprowadzonej sondzie internetowej, zdecydowały się[paywall] urozmaicić noworoczną imprezę wystrzałami fajerwerków w wersji „silent”, czyli tymi ze zmniejszoną siłą dźwiękową przy wybuchach. Jest to produkt pirotechniczny przyjazny zwierzętom cierpiącym z powodu hałasu, który towarzyszy zwykle powitaniu nowego roku.
Prezydent Przemyśla Wojciech Bakun na konferencji prasowej poświęconej m.in. kwestii imprezy sylwestrowej, wyraził jednak obawę, że sami mieszkańcy i tak najprawdopodobniej zdecydują się na standardowe fajerwerki, co sprawi, że podjęte przez samorząd działania, by dostosować imprezę do wymogów i oczekiwań, niejako stracą sens.
Na sylwestrowej scenie pojawi się zamojski zespół MUS, który w swoim repertuarze ma rockowe utwory, natomiast gwiazdą wieczoru będą znane i lubiane kultowe „Łzy”. Pomimo założenia, że sylwestrowy wieczór na Rynku Przemyśla będzie mniej huczny, zapowiada się iście szampańska zabawa.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Nazwa zespołu adekwatna do obecnego stanu Rynku, sponiewieranego, sprofanowanego, zdewastowanego etc. itp. itd.ZALEWA NAS BETONOZA. W UPAŁY RATUNKIEM SĄ DLA NAS...- WYSOKIEOBCASY.PL
Można to porównać do sexu małżeńskiego gdy dzieci śpią za ścianą i jest mało hałaśliwie pod kontrolą.Taki sylwester z cenzurą
A to coś można nazwać fajerwerkami?Zresztą ludzie wielka tragedia jak raz w roku wystrzelą przez 2 min. prawdziwe fajerwerki to wtedy straszymy zwierzęta! Ale jak armatki hukowe strzelać cały rok to one nie straszą nikogo! Bądźmy konsekwentni...
https://www.youtube.com/watch?v=H-yKUm2LM7QPolecam bardzo konkretny filmik na YouTube.
Ciekawe, chyba już lepiej wybiorę się na jakąś imprezę zorganizowaną. Myślicie, że Bal Retro, czy Sylwester w stylu SPA będzie lepszy? Ktoś kiedyś korzystał u nas w Przemyślu z tych opcji? Znalazłam je na tej stronce - https://www.sylwestrowo.pl/sylwester/przemysl/ . Wydaje się fajne, ktoś wie co i jak? Polecacie? :)
A czy do dobrej zabawy i efektów wizualnych jest potrzebny jeszcze niesamowity huk, no bez przesady! Ciche fajerwerki nie są przecież całkiem ciche i chyba ważniejsze jest to co się widzi nie słyszy. Ludziom nigdy nie dogodzi....
Trafny jest jedynie dobór zespołu o nazwie Łzy. Niestety nad stanem Przemysla można jedynie uronić łzę, a ten hejnał powinien zagrać larum nad upadłą mieściną. I stała ale zawsze aktualna mantra, jaki pan taki kram, jaki suweren i wyborcy taka władza. Na resztę szkoda czasu i słów.
Decyzje Prezydenta "jak wiatr zawieje". Rok temu bo zwierzątka cierpią, zwolennicy - hurrrrrra mamy super prezydenta (nie było fajerwerków), przeciwnicy - beznadzieja, niszczy tradycje (jakieś kiepskie lasery). W tym roku na odwrót ?! Teraz jakieś głupie sondy na pokaz a w inne imprezy w mieście w roku walili fajerwerkami i nikt o nic nie pytał. Zawsze kłopot z Sylwestrem. Albo ma się jakieś zdanie i stanowczość albo nie ! Serio Łzy miejskie to jak już inni piszą najlepsze podsumowanie tego cyrku.
A widzieli - https://www.facebook.com/292091351716191/posts/456068058651852?d=n&sfns=mo Niekiedy aż ciężko uwierzyć, że ludzie usłyszą bajki o zwierzętach i dalej to powtarzają. Super, że będzie pokaz. Nie wiem, co oznacza cichy, ale najważniejsze, że będzie.
Z tego można wysunąć jeden wniosek ,że ludzie maja dużo , za dużo wolnego czasu i zajmują się tematami zastępczymi. A to za duża, nieskoszona trawa, innym razem hałasy nad Sanem , teraz Sylwestrem . Jaki jest w P-ślu POZIOM BEZROBOCIA? Bo on jest przyczyna takiego zachowania
Fajerwerki z tłumikiem?
Nazwa zespołu adekwatna do obecnego stanu Rynku, sponiewieranego, sprofanowanego, zdewastowanego etc. itp. itd.ZALEWA NAS BETONOZA. W UPAŁY RATUNKIEM SĄ DLA NAS...- WYSOKIEOBCASY.PL
Można to porównać do sexu małżeńskiego gdy dzieci śpią za ścianą i jest mało hałaśliwie pod kontrolą.Taki sylwester z cenzurą