79-letni mieszkaniec gminy Jarosław zaginął w środę. Policja znalazła go następnego dnia po południu błąkającego się na brzegu Sanu. Mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy.
Mężczyzna był poszukiwany przez policjantów jarosławskiej jednostki od środowego wieczora. W okolicach 20 zaginięcie zgłosiła rodzina, zaniepokojona 12 godzinną nieobecności seniora w domu. Okolicznością obligująca do pospiechu były problemy zdrowotne mężczyzny.
Policjanci w pierwszej kolejności przeszukali teren w pobliżu miejsca zamieszkania, następnie sprawdzili szpitale, dworzec autobusowy i kolejowy – niestety bez rezultatu. 79-latka udało się odnaleźć dopiero następnego dnia. Patrol prowadzący akcję poszukiwawcza zauważył odpowiadającego rysopisowi starszego mężczyznę błąkającego się w okolicach Sanu. Senior był zdezorientowany i nie wiedział, jak ma trafić do domu – został odwieziony do szpitala. Policja nie podaje szczegółowych informacji o stanie jego zdrowia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze