Reklama

Szczęśliwy finał poszukiwań 79-latka

08/10/2018 12:03

79-letni mieszkaniec gminy Jarosław zaginął w środę. Policja znalazła go następnego dnia po południu błąkającego się na brzegu Sanu. Mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy.

Mężczyzna był poszukiwany przez policjantów jarosławskiej jednostki od środowego wieczora. W okolicach 20 zaginięcie zgłosiła rodzina, zaniepokojona 12 godzinną nieobecności seniora w domu. Okolicznością obligująca do pospiechu były problemy zdrowotne mężczyzny.

Policjanci w pierwszej kolejności przeszukali teren w pobliżu miejsca zamieszkania, następnie sprawdzili szpitale, dworzec autobusowy i kolejowy – niestety bez rezultatu. 79-latka udało się odnaleźć dopiero następnego dnia. Patrol prowadzący akcję poszukiwawcza zauważył odpowiadającego rysopisowi starszego mężczyznę błąkającego się w okolicach Sanu. Senior był zdezorientowany i nie wiedział, jak ma trafić do domu – został  odwieziony do szpitala. Policja nie podaje szczegółowych informacji o stanie jego zdrowia.


pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama