Reklama

Szeregi przemyskiej policji wesprą nowi funkcjonariusze

11 maja był wyjątkowym dniem dla 78 osób, które w siedzibie Oddziału Prewencji Policji w Zaczerniu, w obecności komendanta wojewódzkiego policji w Rzeszowie, komendantów miejskich i powiatowych, władz wojewódzkich i samorządowych oraz swoich najbliższych, złożyli ślubowanie. Ośmioro z nich zasili szeregi przemyskiej policji.

Nowo przyjętych funkcjonariuszy czeka szkolenie przygotowujące do służby w zakresie m.in. przepisów prawa, taktyk i technik interwencji czy doskonalenia strzeleckiego.

Po szkoleniu 6 mężczyzn i 2 kobiety zostanie skierowanych do pracy w przemyskiej komendzie.


fot. Podkarpacka Policja
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości