11 maja był wyjątkowym dniem dla 78 osób, które w siedzibie Oddziału Prewencji Policji w Zaczerniu, w obecności komendanta wojewódzkiego policji w Rzeszowie, komendantów miejskich i powiatowych, władz wojewódzkich i samorządowych oraz swoich najbliższych, złożyli ślubowanie. Ośmioro z nich zasili szeregi przemyskiej policji.
Nowo przyjętych funkcjonariuszy czeka szkolenie przygotowujące do służby w zakresie m.in. przepisów prawa, taktyk i technik interwencji czy doskonalenia strzeleckiego.
Po szkoleniu 6 mężczyzn i 2 kobiety zostanie skierowanych do pracy w przemyskiej komendzie.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze