Reklama

Szli do Niemiec. Wcześniej nielegalnie przekroczyli granicę

27/11/2021 09:36

Funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału SG z placówki w Horyńcu-Zdroju zatrzymali dwóch obywateli Turcji w wieku 29 i 41 lat, którzy nielegalnie przekroczyli granicę i zamierzali się dostać do Niemiec.

W tym samym kierunku podążali dwaj obywatele Tadżykistanu w wieku 20 oraz 33 lat, których w okolicach Siedlisk 19 listopada zatrzymali funkcjonariusze z placówki w Medyce. Po załatwieniu formalności cudzoziemcy w ramach umowy o readmisji zostali przekazani stronie ukraińskiej.


J.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama