Funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału SG z placówki w Horyńcu-Zdroju zatrzymali dwóch obywateli Turcji w wieku 29 i 41 lat, którzy nielegalnie przekroczyli granicę i zamierzali się dostać do Niemiec.
W tym samym kierunku podążali dwaj obywatele Tadżykistanu w wieku 20 oraz 33 lat, których w okolicach Siedlisk 19 listopada zatrzymali funkcjonariusze z placówki w Medyce. Po załatwieniu formalności cudzoziemcy w ramach umowy o readmisji zostali przekazani stronie ukraińskiej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze