Słoneczna aura sprzyjała w tym roku młodym artystom uczestniczącym w 19. edycji Pleneru Malarsko-Fotograficznego pod hasłem „Czyste środowisko w oczach dziecka”. W twórczej pracy na łonie natury wzięła udział młodzież ze szkół gimnazjalnych na terenie gminy Narol.
Można było się wykazać swoimi talentami artystycznymi i podejrzeć przy pracy innych. Była też okazja do szlifowania warsztatu, bowiem organizatorzy corocznych malarskich spotkań –Grzegorz Wajs z Narola Wsi (nauczyciel Zespołu Szkół w Rudzie Różanieckiej), Konrad Kopczacki z Płazowa (nauczyciel Gimnazjum w Narolu) oraz Wiesław Ciećka z Dębin (nauczyciel Zespołu Szkół w Łukawicy) i Krzysztof Świętojański – pomagali i podpowiadali młodym artystom. Łącznie w plenerze malarsko-fotograficznym nad stawami w Łukawicy wzięło udział 30 uczniów. Byli to: Martyna Szmuc, Izabela Mazurkiewicz, Karolina Chmielowiec, Monika Hajduk, Kinga Nisztuk, Wiktoria Ragan, Martyna Janecka, Gabriela Hass, Aleksandra Banaś, Zuzanna Szularz, Magdalena Chmielowiec (Narol), Agata Jaroszyńska, Julia Wolanin, Aleksandra Kilarska, Paulina Waszek, Wiktoria Wójcik, Kamila Warzocha, Katarzyna Szawara, Oliwia Szawara, Wioletta Wołczyk, Natalia Szawara (Łukawica), Paulina Szałańska, Amelia Franus, Martyna Rozner, Kamila Ważna, Julia Zarzeczna, Mateusz Rogoża, Jakub Kasperski, Oliwia Kuflewska, Aleksandra Rozmus, Patrycja Mazurkiewicz, Gabriela Luchowska (Ruda Różaniecka).
Kolejne plenerowe warsztaty twórcze już za rok!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze