Barbara Stawarz, została dyrektorem Wojewódzkiego Podkarpackiego Szpitala Psychiatrycznego im. prof. Eugeniusza Brzezickiego w Żurawicy.
Na stanowisko dyrektora szpitala Barbara Stawarz została powołana 1 bm. w wyniku rozstrzygnięcia postępowania[paywall] konkursowego, co nastąpiło w dniu 8 grudnia 2016 r.
Od 27 kwietnia do 31 grudnia ub. roku Stawarz pełniła obowiązki szefa placówki w Żurawicy. Posiada wyższe wykształcenie. Uzyskała tytuł doktora nauk o zdrowiu, specjalizację z pielęgniarstwa epidemiologicznego w Lublinie. Ukończyła wydział pielęgniarstwa na lubelskiej Akademii Medycznej w Lublinie oraz podyplomowe studia menadżerskie. Ma wieloletnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w ochronie zdrowia oraz jako wykładowca na wyższej uczelni. Jest autorem wielu publikacji z zakresu zdrowia publicznegoTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ambitna i zachłanna a co robiła w szpitalu jarosławskim
Pytanie kto tą Panią poparł?Przecież na Podkarpaciu nikt nie pełni takiej funkcji bez znajomości.Ręka rękę myje.
Mgr pielęgniarstwa, dr n. o zdrowiu. Specjalista w dziedzinie Pielęgniarstwa Epidemiologicznego. Absolwentka Podyplomowych Studiów Menedżerskich - Zarządzanie Systemem Ochrony Zdrowia.Uzyskała stopień doktora na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie na podstawie rozprawy doktorskiej „Ocena zachowań zdrowotnych studentów województwa podkarpackiego". Promotor pracy prof. dr hab. Henryk Wiktor. Recenzenci: prof. dr hab. Teresa Kulik, prof. dr hab. Tomasz Opala.
Ambitna to prawda ... ale przede wszystkim kompetentna! Od lat szpital nie miał takiego dyrektora. Niech ta "zachłanność" wyjdzie na dobre przede wszystkim pacjentom...
...A może sam Pan Bóg poparł tę Panią...Pani Barbaro, życzę Pani WRAŻLIWOŚCI Jezusa w zarządzaniu miejscem, gdzie Jego cierpienie ma szczególne oblicze... Z pozdrowieniem i modlitwąJakub Szymczycha (paulin)
Znam osobiscie Pania Barbarę była moja przełożona. Życze wszystkim tak kompetentnej, dobrej i sprawiedliwej dyrektorki. Pozdrawiam.
Ambitna i zachłanna a co robiła w szpitalu jarosławskim
Pytanie kto tą Panią poparł?Przecież na Podkarpaciu nikt nie pełni takiej funkcji bez znajomości.Ręka rękę myje.
Mgr pielęgniarstwa, dr n. o zdrowiu. Specjalista w dziedzinie Pielęgniarstwa Epidemiologicznego. Absolwentka Podyplomowych Studiów Menedżerskich - Zarządzanie Systemem Ochrony Zdrowia.Uzyskała stopień doktora na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie na podstawie rozprawy doktorskiej „Ocena zachowań zdrowotnych studentów województwa podkarpackiego". Promotor pracy prof. dr hab. Henryk Wiktor. Recenzenci: prof. dr hab. Teresa Kulik, prof. dr hab. Tomasz Opala.