Placówka informuje, że jedynie w wyjątkowych sytuacjach kierownik danego oddziału może wyrazić zgodę na odwiedziny.
Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu informuje, że od jutra, 8 października, wstrzymuje odwiedziny pacjentów hospitalizowanych we wszystkich oddziałach.
Placówka decyzję tę uzasadnia zwiększoną liczbą przypadków zakażenia wirusem SARS-COV2.
Nie wiadomo, na jak długo odwiedziny zostaną wstrzymane.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Thank you for providing this informative article, and I\'d like to learn more about <a href="https://spdload.com/blog/how-to-outsource-mobile-app-development/">outsource application development</a> for my next project. But, today, I\'ve been reading about it since I\'ve been considering creating a website where individuals can quickly seek assistance.
Thank you for providing this informative article, and I\'d like to learn more about <a href="https://spdload.com/blog/how-to-outsource-mobile-app-development/">outsource application development</a> for my next project. But, today, I\'ve been reading about it since I\'ve been considering creating a website where individuals can quickly seek assistance.