Reklama

Szpital w Przemyślu wstrzymuje odwiedziny. Przez wzrost zakażeń koronawirusem

Placówka informuje, że jedynie w wyjątkowych sytuacjach kierownik danego oddziału może wyrazić zgodę na odwiedziny.

Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu informuje, że od jutra, 8 października, wstrzymuje odwiedziny pacjentów hospitalizowanych we wszystkich oddziałach.


Przeczytaj też:
Przemyski szpital doceniony za innowacyjne rozwiązania


Placówka decyzję tę uzasadnia zwiększoną liczbą przypadków zakażenia wirusem SARS-COV2.

Nie wiadomo, na jak długo odwiedziny zostaną wstrzymane.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2021-11-09 17:59:54

    Thank you for providing this informative article, and I\'d like to learn more about <a href="https://spdload.com/blog/how-to-outsource-mobile-app-development/">outsource application development</a>  for my next project. But, today, I\'ve been reading about it since I\'ve been considering creating a website where individuals can quickly seek assistance.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama