Reklama

Szpital w Przemyślu: Poradnie przyjmują zgodnie z terminarzem

09/10/2020 13:01

Przemyski szpital wydał dziś nowe komunikaty, z których wynika, że poradnie specjalistyczne i POZ pracują zgodnie z terminarzem, a na oddziały szpitalne przyjęcia nie są całkowicie wstrzymane, lecz ograniczone.

Dziś Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu wydal komunikat, w którym poinformował, że poradnie specjalistyczne oraz POZ mieszczące się w szpitalu przy ul. Monte Cassino 18 oraz w przychodni przy ul. Sportowej 6 działają zgodnie z harmonogramem.

 

Zaktualizowana została także wczorajsza informacja o wstrzymaniu przyjęć planowych do oddziałów. „Wstrzymanie przyjęć planowych dotyczy tych pacjentów, w przypadku których odroczenie zabiegu nie powoduje zagrożenia ich życia lub zdrowia. W każdym przypadku decyduje lekarz, a pacjenci, których terminy zostaną przesunięte, będą o tym informowani przez szpital” – czytamy.

Reklama

Poinformowano, że wstrzymane zostaje także „wyznaczanie terminów zabiegów dla nowych pacjentów, chyba, że stan zdrowia wymaga szybszego działania”.

 

Bez zmian przyjmowani są pacjenci Oddziału Onkologicznego z Pododdziałem Dziennej Chemioterapii oraz kobiety przyjmowane na położnictwo.

„Powodem jest minimalizacja ryzyka zakażeniem koronawirusem wśród pacjentów. W ostatnim czasie przyjmujemy więcej pacjentów w stanach ostrych, gdyż niektóre oddziały w szpitalach w sąsiednich powiatach zostały zamknięte. Wprawdzie wszyscy są diagnozowani pod kątem COVID-19, jednak chcemy ograniczać ryzyko do minimum” – podał szpital.

Reklama

 


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    podrażniony przemyski obserwat - niezalogowany 2020-10-09 21:03:50

    Witam wszystkich, z racji tego  iż jestem wprawnym obserwatorem mój wpis nie będzie zawierać informacji niesprawdzonych. Mam coś do dodania na temat jakości usług świadczonych przez poradnie w szpitalu. Konkretnie z racji wieku najczęściej korzystam z poradni urologicznej. Nie mogę zrozumieć dlaczego zatrudnia się tam lekarzy w moim wieku. Doktor który ostatnio mnie przyjmował miał strasznie grube palce. Wiem to nie tylko z obserwacji niestety. Uważam, iż do takich badań powinno zatrudniać się znacznie młodszych mężczyzn, bo panom w pewnym wieku zaczyna przybywać tu i ówdzie. Dziś wieczorem pozdrawiam wszystkich, zwłaszcza panów ze zgrabnymi dłońmi.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Azot - niezalogowany 2020-10-10 08:25:22

    Czyżby per rectum?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    q - niezalogowany 2020-10-10 10:28:26

    w pewnym wieku naprawdę miesza się w głowie, smutne to i żałosne

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama