Przemyski szpital wydał dziś nowe komunikaty, z których wynika, że poradnie specjalistyczne i POZ pracują zgodnie z terminarzem, a na oddziały szpitalne przyjęcia nie są całkowicie wstrzymane, lecz ograniczone.
Dziś Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu wydal komunikat, w którym poinformował, że poradnie specjalistyczne oraz POZ mieszczące się w szpitalu przy ul. Monte Cassino 18 oraz w przychodni przy ul. Sportowej 6 działają zgodnie z harmonogramem.
Zaktualizowana została także wczorajsza informacja o wstrzymaniu przyjęć planowych do oddziałów. „Wstrzymanie przyjęć planowych dotyczy tych pacjentów, w przypadku których odroczenie zabiegu nie powoduje zagrożenia ich życia lub zdrowia. W każdym przypadku decyduje lekarz, a pacjenci, których terminy zostaną przesunięte, będą o tym informowani przez szpital” – czytamy.
Poinformowano, że wstrzymane zostaje także „wyznaczanie terminów zabiegów dla nowych pacjentów, chyba, że stan zdrowia wymaga szybszego działania”.
Bez zmian przyjmowani są pacjenci Oddziału Onkologicznego z Pododdziałem Dziennej Chemioterapii oraz kobiety przyjmowane na położnictwo.
„Powodem jest minimalizacja ryzyka zakażeniem koronawirusem wśród pacjentów. W ostatnim czasie przyjmujemy więcej pacjentów w stanach ostrych, gdyż niektóre oddziały w szpitalach w sąsiednich powiatach zostały zamknięte. Wprawdzie wszyscy są diagnozowani pod kątem COVID-19, jednak chcemy ograniczać ryzyko do minimum” – podał szpital.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Witam wszystkich, z racji tego iż jestem wprawnym obserwatorem mój wpis nie będzie zawierać informacji niesprawdzonych. Mam coś do dodania na temat jakości usług świadczonych przez poradnie w szpitalu. Konkretnie z racji wieku najczęściej korzystam z poradni urologicznej. Nie mogę zrozumieć dlaczego zatrudnia się tam lekarzy w moim wieku. Doktor który ostatnio mnie przyjmował miał strasznie grube palce. Wiem to nie tylko z obserwacji niestety. Uważam, iż do takich badań powinno zatrudniać się znacznie młodszych mężczyzn, bo panom w pewnym wieku zaczyna przybywać tu i ówdzie. Dziś wieczorem pozdrawiam wszystkich, zwłaszcza panów ze zgrabnymi dłońmi.
w pewnym wieku naprawdę miesza się w głowie, smutne to i żałosne
Ja jak będę potrzebował badania na urologii to bym chciał żeby lekarz miał 20 lat i był śliczną dziewczyną. I co, kto mi zabroni tak chcieć.
Witam wszystkich, z racji tego iż jestem wprawnym obserwatorem mój wpis nie będzie zawierać informacji niesprawdzonych. Mam coś do dodania na temat jakości usług świadczonych przez poradnie w szpitalu. Konkretnie z racji wieku najczęściej korzystam z poradni urologicznej. Nie mogę zrozumieć dlaczego zatrudnia się tam lekarzy w moim wieku. Doktor który ostatnio mnie przyjmował miał strasznie grube palce. Wiem to nie tylko z obserwacji niestety. Uważam, iż do takich badań powinno zatrudniać się znacznie młodszych mężczyzn, bo panom w pewnym wieku zaczyna przybywać tu i ówdzie. Dziś wieczorem pozdrawiam wszystkich, zwłaszcza panów ze zgrabnymi dłońmi.
Czyżby per rectum?
w pewnym wieku naprawdę miesza się w głowie, smutne to i żałosne