Reklama

Szpital zaprasza na badania urologiczne. Jutro zbadasz się bezpłatnie!

W piątek, 2 lipca, w Wojewódzkim Szpitalu w Przemyślu prowadzona będzie adresowana do mężczyzn w wieku 50 plus akcja „Wczesne wykrycie to życie”. W jej ramach panowie będą się mogli poddać bezpłatnym badaniom urologicznym. Są jeszcze wolne miejsca!

 Szpital kieruje akcję do mężczyzn po 50 roku życia, ponieważ właśnie w tym wieku pojawiają się bezobjawowe początki groźnych chorób, takich jak choćby rak gruczołu krokowego. Profilaktyka jest nieocenionym narzędziem pozwalającym na ich wczesne wykrycie, dlatego warto wybrać się na badania, zanim choroba się rozwinie. Prowadzone będą 2 lipca, od g. 15 w poradni urologicznej szpitala wojewówdzkiego (poziom –1). W pakiecie są takie badania jak: PSA z krwi, podstawowe badanie urologiczne i konsultacja. Rejestrować można się jeszcze do 2 lipca włącznie, w godzinach 9 – 10. Wystarczy zadzwonić pod numer tel. 16 6775041.

 


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    asfd - niezalogowany 2021-07-01 09:46:03

    pic na wodę fotomontaż . Jak prywatnie nie pójdziesz to nic z tego .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Kornel - niezalogowany 2021-07-01 11:01:15

    Skąd to wiesz? Zrobić PSA i per rectum to żaden problem. Lekarz w przychodni na Kazanie robi to bez problemu! Zatem nie zawracaj doopy!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Mr. T. - niezalogowany 2021-07-01 11:42:13

    Od 25 minut wiszę na telefonie i nikt się nie zgłasza. To jest oszukiwanie ludzi. Proponuję sprawdzić a dopiero potem ogłaszać.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama