W piątek, 2 lipca, w Wojewódzkim Szpitalu w Przemyślu prowadzona będzie adresowana do mężczyzn w wieku 50 plus akcja „Wczesne wykrycie to życie”. W jej ramach panowie będą się mogli poddać bezpłatnym badaniom urologicznym. Są jeszcze wolne miejsca!
Szpital kieruje akcję do mężczyzn po 50 roku życia, ponieważ właśnie w tym wieku pojawiają się bezobjawowe początki groźnych chorób, takich jak choćby rak gruczołu krokowego. Profilaktyka jest nieocenionym narzędziem pozwalającym na ich wczesne wykrycie, dlatego warto wybrać się na badania, zanim choroba się rozwinie. Prowadzone będą 2 lipca, od g. 15 w poradni urologicznej szpitala wojewówdzkiego (poziom –1). W pakiecie są takie badania jak: PSA z krwi, podstawowe badanie urologiczne i konsultacja. Rejestrować można się jeszcze do 2 lipca włącznie, w godzinach 9 – 10. Wystarczy zadzwonić pod numer tel. 16 6775041.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.pic na wodę fotomontaż . Jak prywatnie nie pójdziesz to nic z tego .
Skąd to wiesz? Zrobić PSA i per rectum to żaden problem. Lekarz w przychodni na Kazanie robi to bez problemu! Zatem nie zawracaj doopy!
Od 25 minut wiszę na telefonie i nikt się nie zgłasza. To jest oszukiwanie ludzi. Proponuję sprawdzić a dopiero potem ogłaszać.
Kornel Tak jak powiedziałem ,żadnego zaświadczenia o badaniu ,żadnej porady . jedynie proszę się zgłosić do rodzinnego po dalszą poradę .
Ta cała przemyska służba zdrowia to kpina
nie przemyska,ale ogólnopolska propaganda pisowska. A źycie swoje......
Pragnąłem skorzystać z badań dzwoniąc w określonych godzinach 9 krotnie i nic z tego , telefon wyłączony z informacją że można próbować później. Pytam po co zapraszać na badania po co robić fikcję po co to wszystko kiedy celowo telefon wyłącza się i tym samym odbiera możliwość rejestracji. Ale przemyska służba zdrowia musi być odbiciem stanu mieściny , czyli kolejna fikcja zaś dużo informacji i nadziei.
pic na wodę fotomontaż . Jak prywatnie nie pójdziesz to nic z tego .
Skąd to wiesz? Zrobić PSA i per rectum to żaden problem. Lekarz w przychodni na Kazanie robi to bez problemu! Zatem nie zawracaj doopy!
Od 25 minut wiszę na telefonie i nikt się nie zgłasza. To jest oszukiwanie ludzi. Proponuję sprawdzić a dopiero potem ogłaszać.