Reklama

Szybka reakcja energetyków

01/08/2015 16:33

– Po niedawnej burzy w moim domu zabrakło prądu. Zmartwiłam się, bo miałam mieć gości. Zadzwoniłam do pogotowia energetycznego. Odebrał bardzo miły pan o imieniu Adam. Nie narzekał, że mają dużo zgłoszeń, tylko powiedział: – Proszę się nie martwić, zrobimy, co w naszej mocy, będzie miała pani światło. I w ciągu kilku minut prąd miałam z powrotem. Chciałam bardzo podziękować i pochwalić pogotowie energetyczne, bo warto zauważać takie pozytywne zdarzenia.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama