Reklama

Szynobus pojedzie tylko dwa razy w tygodniu

19/12/2014 15:38

Od 1 stycznia szynobus na trasie Rzeszów – Horyniec-Zdrój będzie kursował tylko w piątki i niedziele. Samorządy powiatu lubaczowskiego protestują.


fot.Tomasz Mielnik

Ograniczenia na innych trasach od 1 stycznia 2015 r.

Na linii nr 68 zostanie odwołanych 6 z 12 kursujących pociągów w relacji  Przeworsk – Stalowa Wola Rozwadów – Przeworsk, a na linii nr 91 zostaną odwołane ostatnie 3 połączenia w dobie w relacjach Rzeszów – Tarnów, Tarnów – Rzeszów i Przemyśl – Przeworsk.

Od 1 lutego 2015 r. na linii nr 91 uruchomiona zostanie jedna para pociągów w relacji Rzeszów – Przeworsk – Rzeszów, skomunikowana z pociągami obsługującymi Specjalną Strefę Ekonomiczną „Rogoźnica”.

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości