Przemyski Rynek był pełny, gdy na estradzie występował zespół „Łzy”. Noworoczne życzenia złożył mieszkańcom prezydenta Przemyśla Wojciech Bakun. Na finał podziwiano dziesięciominutowy pokaz sztucznych ogni. Nie mogło także zabraknąć wspólnych zdjęć przed figurą Szwejka.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Dziękuję Organizatorom za Wspaniały Sylwester 2019 na naszym Rynku. Super grający na żywo energetyczny zespół "Łzy" oraz fantastyczny pokaz pirotechniczny - najładniejszy jaki pamiętam w historii Przemyśla 10/10! Na pewno sporo to kosztowało ale było warto! Świetnie się bawiliśmy! Szczęśliwego Nowego Roku 2020!
Jeszcze miasto nie umarło, kiedy my żyjemy.
Dziękuję Organizatorom za Wspaniały Sylwester 2019 na naszym Rynku. Super grający na żywo energetyczny zespół "Łzy" oraz fantastyczny pokaz pirotechniczny - najładniejszy jaki pamiętam w historii Przemyśla 10/10! Na pewno sporo to kosztowało ale było warto! Świetnie się bawiliśmy! Szczęśliwego Nowego Roku 2020!
Jeszcze miasto nie umarło, kiedy my żyjemy.