Reklama

Tak przemyślanie przywitali Nowy Rok 2020 [ZDJĘCIA]

01/01/2020 16:48

Przemyski Rynek był pełny, gdy na estradzie występował zespół „Łzy”. Noworoczne życzenia złożył mieszkańcom prezydenta Przemyśla Wojciech Bakun. Na finał podziwiano dziesięciominutowy pokaz sztucznych ogni. Nie mogło także zabraknąć wspólnych zdjęć przed figurą Szwejka.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Przemyślanin - niezalogowany 2020-01-02 00:24:43

    Dziękuję Organizatorom za Wspaniały Sylwester 2019 na naszym Rynku. Super grający na żywo energetyczny zespół "Łzy" oraz fantastyczny pokaz pirotechniczny - najładniejszy jaki pamiętam w historii Przemyśla 10/10! Na pewno sporo to kosztowało ale było warto! Świetnie się bawiliśmy! Szczęśliwego Nowego Roku 2020!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Piłsudski - niezalogowany 2020-01-02 07:22:16

    Jeszcze miasto nie umarło, kiedy my żyjemy.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama