Od obrączek, przez suknie ślubne i wyroby cukiernicze, na samochodach retro skończywszy – wszystko to i wiele więcej mogli obejrzeć z bliska uczestnicy II Przeworskich Targów Ślubnych, zorganizowanych w hotelu „Leliwa” w Przeworsku.
Przeworscy narzeczeni wydarzenie, które miało miejsce w ubiegłą niedzielę, 16 lutego, w hotelu „Leliwa”, na swojej przedślubnej liście spraw do załatwienia umieścić po prostu musieli. W jednym miejscu zgromadziło się bowiem około 30 przedstawicieli branży ślubnej, by zaoferować swoje usługi i pokazać, co w tym roku na ślubnym kobiercu i okolicach będzie na topie. Młodzi mogli więc oglądać biżuterię, suknie, nawiązać kontakty z fotografami, kamerzystami i didżejami. Mogli pokosztować cukierniczych przysmaków, zapoznać się z ofertą cateringową, z florystami i stylistami porozmawiać o najnowszych trendach w zdobieniu kościołów i sal weselnych. Wśród wystawców nie zabrakło też firm oferujących wynajem samochodów, które przewiozą młodych z właściwym dla wyjątkowego dnia splendorem.
Przygotowujący się do ceremoni ślubnej z okazji wybadania oferty lokalnej branży ślubnej skorzystali tłumnie. Przedstawiciele organizatora wydarzenia Targi Przeworsk szacują, że na terenie wystawy pojawiło się grubo ponad tysiąc osób, a same targi uznali za udane.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Akurat było to chwilkę przed pandemią, ciekaw jak organizacja targów weselnych odbywa się teraz. Słyszałem, ze zostały niektóre przeniesione choć wesela wracają do małych bo małych lecz organizacji ;p[reklama]
Akurat było to chwilkę przed pandemią, ciekaw jak organizacja targów weselnych odbywa się teraz. Słyszałem, ze zostały niektóre przeniesione choć wesela wracają do małych bo małych lecz organizacji ;p[reklama]