Reklama

Teatr po raz kolejny wyjdzie na dziedziniec!

WRZ06

Kamienica Rynek 6. godz: 18:00

Już po raz 14., w dniach 6 – 7 września mieszkańcy Jarosławia i nie tylko będą mogli skorzystać z możliwości zasmakowania kultury na ulicach miasta. A to za sprawą Jarosławskiego Przeglądu Teatrów „Na dziedzińcu”.

Impreza sama w sobie ma podtrzymywać wieloletnią tradycję jarosławskiego ruchu teatralnego oraz dać możliwość wyrażenia się poprzez działania teatralne aktorów-amatorów.

Na dziedzińcu kamienicy Rynek 6 będzie można zobaczyć spektakle: „Koniec i bomba” (Teatr Walny), „Bez reszty” (Teatr Ferment), „Bezgłośna samotność” (Robert Konowalik), „Spaghetti i Miecz” (Teatr Kąt), „Kieszenie pełne wspomnień” (Latający Teatr Kantorowi) oraz „Król umiera” (Teatr Międzywierszami). Zapraszamy na „dziedziniec”!


Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 05/09/2024 08:21
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama