Już po raz 14., w dniach 6 – 7 września mieszkańcy Jarosławia i nie tylko będą mogli skorzystać z możliwości zasmakowania kultury na ulicach miasta. A to za sprawą Jarosławskiego Przeglądu Teatrów „Na dziedzińcu”.
Impreza sama w sobie ma podtrzymywać wieloletnią tradycję jarosławskiego ruchu teatralnego oraz dać możliwość wyrażenia się poprzez działania teatralne aktorów-amatorów.
Na dziedzińcu kamienicy Rynek 6 będzie można zobaczyć spektakle: „Koniec i bomba” (Teatr Walny), „Bez reszty” (Teatr Ferment), „Bezgłośna samotność” (Robert Konowalik), „Spaghetti i Miecz” (Teatr Kąt), „Kieszenie pełne wspomnień” (Latający Teatr Kantorowi) oraz „Król umiera” (Teatr Międzywierszami). Zapraszamy na „dziedziniec”!

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze