Ponad 150 żołnierzy 3. Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej im. płk. Łukasza Cieplińskiego ps. „Pług” ćwiczyło pod koniec listopada w obiektach szkoleniowych sanockiego i dębickiego batalionu lekkiej piechoty. Część z nich zdawała egzamin z taktyki i strzelania w Buszkowiczkach k. Przemyśla.
Jedną z form przygotowania podkarpackich terytorialsów są tzw. szesnastki, a więc intensywne szkolenia trwające 16 dni. Jeden z takich cyklów właśnie się skończył w obiektach szkoleniowych sanockiego i dębickiego batalionu lekkiej piechoty[paywall] . – Instruktorzy największy nacisk kładą na naukę praktycznych umiejętności posługiwania się bronią, zasady zachowania na polu walki, przetrwania w trudnych warunkach, udzielania pierwszej pomocy oraz topografii – informuje por. Witold Sura, rzecznik prasowy 3 Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej. – Szkolenie taktyczne scala wszystkie inne przedmioty, a jego priorytetem jest szkolenie strzeleckie – dodaje.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Tjaaa jednak są psychopaci, którym się wojna marzy. Co za głupia nazwa... terytorialsi...Rozwiązać to gówno i do domu pogonić. Po co to komu, na co? Polska jest za bidna żeby ją okraść....
Popieram. Z wiatrowkami na Putina?!
Z wiatrówkami? Terytorialsi maja lepsze wyposażenie niż zawodowi, jeśli chodzi o karabiny, jak nie masz pojęcia to nie pisz debilnych komentarzy
TO SĄ HARCERZE, LEPIEJ ZBROIĆ WOJSKO ZAWODOWE NIŻ JAKIŚ PRZEBIERAŃCÓW PO 2 TYG. SZKOLENIA.CYTUJE SŁOWA PEWNEGO GNOJA "TERYTORIALSA" KIEROWANE BEZPOŚREDNIO DO MNIE:"zajebiście jest patrz (otwiera gnój bagażnik swego rzęcha) mam mundury nowe buty wojskowe sprzęt dwa razy w roku dostaję na lato i na zimę, chcesz coś kupić za pół ceny, bierz"TO SĄ GNOJE, TO JEST POMYŁKA !
No to niech Zandarmeria sie zajmie tym gostkiem co to niby taki obrotny i znajdzie go AIPI i sprawdzi stan jego umundurowania.Sam miałem okazje kupicnowy mundur za psie pieniadze.Zandarmeria Wojskowa do dzieła i tym podobnych szpic z tej formacji
Helpful site now i get for my work support and i want to https://foxdownload.org share to the my friends so that we can create a best positive thinking in all person.
Tjaaa jednak są psychopaci, którym się wojna marzy. Co za głupia nazwa... terytorialsi...Rozwiązać to gówno i do domu pogonić. Po co to komu, na co? Polska jest za bidna żeby ją okraść....
Co ty wiesz o życiu synku
Popieram. Z wiatrowkami na Putina?!