Reklama

Tłumy przemyślan w orszaku Trzech Króli [ZDJĘCIA]

06/01/2020 16:18

Światło gwiazdy betlejemskiej przyprowadziło na rynek tłumy ludzi. W Przemyślu, podobnie jak w wielu miejscowościach w całym kraju, we wtorek, 6 stycznia, ulicami miasta przeszedł orszak Trzech Króli.

Po Mszy Świętej koncelebrowanej w Bazylice Archikatedralnej pod przewodnictwem księdza arcybiskupa Józefa Michalika przed katedrą zaczął formować się barwny orszak.

Następnie trzej królowie Franciszkańską i Kazimierzowską poprowadzili mieszkańców na Rynek, gdzie Prezydent Miasta Przemyśla Wojciech Bakun złożył wszystkim życzenia, a arcybiskup Józef Michalik zaintonował kolędy.
JS
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    przem - niezalogowany 2020-01-06 17:22:26

    Tłumy prawie jak na dobrym koncercie.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2020-01-06 19:49:18

    Tłumy czyli tysiące  to owszem i były tradycyjnie  w Jarosławiu i Rzeszowie.W pozostałych miastach  naszego regionu to raczej przygotowanie do wigilii.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Azot - niezalogowany 2020-01-07 06:33:07

    Ten KRÓL z lewej dlaczego bez korony?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama