Reklama

To będą wyjątkowe wakacje

05/07/2015 09:48

W piątek, 26 czerwca, podobnie jak w innych placówkach szkolnych, w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 1 w Przemyślu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego.

Po krótkim wystąpieniu dyrektora ośrodka Andrzeja Beresteckiego przedszkolaki i uczniowie odebrali nagrody za udział w licznych konkursach organizowanych w czasie roku szkolnego, a następnie recytowali wiersze o wakacjach. [paywall]Specjalnymi gośćmi uroczystości byli: Krzysztof Kuncelman - przedsiębiorca, który sfinansował niejedno przedsięwzięcie dla ośrodka, Artur Wilgucki - redaktor naczelny tygodnika Życie Podkarpackie i prezes fundacji „Podaruj Dzieciom Radość” oraz wiceprezes tejże fundacji Andrzej Gwiazdoń, którzy na wydarzenie przybyli z pięknym prezentem. Otóż fundacja była organizatorem Wielkiego Pikniku Charytatywnego „Wakacje bez barier”, podczas którego zebrano ponad 53 tysiące złotych, za które trzydzieścioro uczniów ośrodka pojedzie na kolonię letnią nad morzem, zorganizowaną w Stegnach koło Krynicy Morskiej.
J.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama