Reklama

Tomasz Dziumak nie będzie już dyrektorem I LO im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu

Były kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta miasta Przemyśla Tomasz Dziumak nie będzie już dyrektorem I Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu.

T. Dziumak przegrał w II turze wyborów samorządowych z obecnie panującym, sprawującym już drugą kadencję tę funkcję, w nadsańskim mieście Wojciechem Bakunem. Został jednak radnym, ale z mandatu zrezygnował na rzecz dyrektorowania w popularnym „Słowaku”.

Od 1 września br. szefować przemyskiemu liceum już nie będzie.

Dzisiaj, 25 czerwca br., rozstrzygnięty został konkurs na dyrektora przemyskiej delegatury Podkarpackiego Kuratorium Oświaty w Rzeszowie. T. Dziumak był jednym z kandydatów i konkurs wygrał.

Reklama

Wiele wskazuje na to, że od 1 września br. „Słowakowi” będzie szefować dotychczasowy nauczyciel historii w tej placówce Tomasz Kuźmiek. To na razie informacja nieoficjalna, ostateczną decyzję w tej kwestii podejmie prezydent miasta W. Bakun.

T. Kuźmiek to były przemyski radny, prezes Stowarzyszenia Regia Civitas w latach 2013 – 2015. Przed kwietniowymi wyborami samorządowymi dołączył do sztabu wyborczego Wojciecha Bakuna – Wspólnie dla Przemyśla.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 28/06/2024 09:14
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    frog_304 2024-06-27 16:16:05

    Mi się ten Kuźmiek kojarzy z wałkiem w ręce z malowania Bakuna siedziby sztabu wyborczego. Przypadek promowania tego człowieka ? A obecny dyrektor już przed wyborami musiał mieć coś obiecane bo przecież walczył z pracodawcą prezydentem.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama