Reklama

Oficjalnie: Tomasz Dziumak stracił mandat radnego

Były kandydat na prezydenta miasta Przemyśla, który w wyborach samorządowych 7 kwietnia br. zdobył mandat radnego, Tomasz Dziumak, właśnie go stracił. Decyzję o tym podjęła Rada Miejska w Przemyślu.

Podczas dzisiejszego, trzeciego w obecnej kadencji, przewodniczący Rady Miejskiej Marcin Kowalski wniósł projekt uchwały o wygaśnięciu mandatu T. Dziumaka. Powodem było niezłożenie przez niego wniosku o bezpłatny urlop w terminie 7 dni od dnia ogłoszenia wyników wyborów. Nie może bowiem być radnym i równocześnie dyrektorem I Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu.

W głosowaniu udział wzięło 21 na 23 radnych. Jednogłośnie zdecydowali o wygaśnięciu mandatu T. Dziumakowi. To oznacza, że nową radną z ramienia Koalicji Obywatelskiej zostanie Grażyna Stojak.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 20/05/2024 10:15
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama