Reklama

Tomasz Majba odwołany z funkcji zastępcy dyrektora szkoły

08/01/2016 15:00

30 listopada 2015 r. Tomasz Majba został odwołany z funkcji wicedyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Przeworsku.

– Odwołanie dyrektora w trakcie roku szkolnego to raczej ewenement. Jakie argumenty zadecydowały o tym, że trzy miesiące po rozpoczęciu roku szkolnego nagle został odwołany wicedyrektor placówki w Przeworsku? –  pytała[paywall] podczas grudniowej sesji rady powiatu radna Jadwiga Gwóźdź. 

Po zapoznaniu się z pismem dyrektora ZSOiZ w Przeworsku w sprawie odwołania ze stanowiska wicedyrektora szkoły Tomasza Majby zarząd powiatu przeworskiego wyraził opinię pozytywną. – To jest decyzja pana dyrektora, zarząd tylko wyraził swoją opinię – skwitował starosta Zbigniew Kiszka.

Reklama

Opinia kuratora oświaty, dotycząca odwołania Tomasza Majby, była pozytywna, natomiast opinia Rady Pedagogicznej negatywna. Dyrektor swoją decyzję spuentował jednym zdaniem, wskazując na nieukładającą się współpracę między nim a jego zastępcą. Dyrektor po spełnieniu trzech warunków, dotyczących uzyskania opinii, podjął decyzję o odwołaniu Tomasza Majby z funkcji wicedyrektora z dniem 30 listopada 2015 r.

Były już zastępca odmawia w tej sprawie komentarza. Tomasz Majba jest nauczycielem wychowania fizycznego w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Króla Władysława Jagiełły od 2000 r. Na stanowisko zastępcy dyrektora został powołany przez Piotra Kuca we wrześniu 2014 r. 


bc
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gosc - niezalogowany 2016-01-08 17:05:12

    Ale sensacja:)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    kali - niezalogowany 2016-01-14 07:55:25

    ten człowiek nic nie robił -a dodatkowo po układach kilka miesięcy wcześniej został  II wice-dyrektorem pytam po co aż  2 wice dyrektorów - przecież starostwo nie ma pieniędzy, dlatego też kilkanaście miesięcy  wcześniej odwołano jednego z dwóch wice-dyrektorów w ramach oszczedności, ale sadzę, że tylko po to aby ten pan został i brał kasę za darmo?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    obserwator - niezalogowany 2016-01-14 13:44:32

    Człowiek o prymitywnym , aroganckim i wulgarnym zachowaniu, niebywały prostak, aż dziwi, że taka osoba zajmowała się dorastającą młodzieżą. Zadziwiające ,również , że  ktoś odważył powołać takiego  człowieka jeszcze na stanowisko kierownicze,

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama