Reklama

Toyotą w toyotę. Zderzenie w Przeworsku

W środę, 23 listopada, na ul. Krakowskiej w Przeworsku, po g. 13, 70-letni mieszkaniec przeworskiej gminy prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z prawidłowo jadącym samochodem tej samej marki, kierowanym przez 24-letniego mieszkańca Przeworska.

Obaj kierowcy byli trzeźwi. Młodszy z nich został przewieziony do szpitala. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia i wykonali niezbędną dokumentację, by wyjaśnić dokładne okoliczności wypadku.

Funkcjonariusze apelują: „Każdy kierowca przed manewrem, który zamierza wykonać, powinien się upewnić, czy nie spowoduje tym zagrożenia dla innych uczestników ruchu.

Pamiętajmy, że od decyzji podejmowanych przez nas na drodze może zależeć zdrowie, a nawet życie innych osób”.


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości