Reklama

Tradycyjny opłatek na uczelni

Jedną z tradycji przemyskich uczelni jest spotkanie opłatkowe organizowane dla uczelnianej społeczności oraz przedstawicieli współpracujących z nią instytucji. Również i my gościliśmy na tym dorocznym, styczniowym wydarzeniu.

Gości w murach Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Przemyślu przywitał jej rektor dr Paweł Trefler, profesor PANS. Wśród przybyłych nie zabrakło prezydenta Przemyśla Wojciecha Bakuna, starosty przemyskiego Jana Pączka, wicemarszałka województwa Piotra Pilcha, przewodniczącego Rady Miejskiej w Przemyslu Roberta Bala i przedstawicieli duchowieństwa w osobach bpa pomocniczego archidiecezji przemyskiej ks. Krzysztofa Chudzio, proboszcza prawosławnej parafii wojskowej ks. prot. płka Jerzego Mokrauza i duszpasterza akademickiego ks. dra Macieja Fladera.

Po odmówionej modlitwie przełamano się opłatkiem, życząc sobie wzajemnie dobrego roku. Ze strony gospodarza uczelni w stronę zebranych popłynęły też podziękowania za dotychczasową współpracę.

Reklama

Wyjątkowość chwili i towarzyszącą jej atmosferę życzliwości podkreślił występ chóru akademickiego Semper Iuvenes pod batutą Piotra Szelążka.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama