Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj, 7 bm., w Gorzycach. Śmierć na miejscu poniósł 35-letni motocyklista.
Wypadek miał miejsce o g. 15.40, na drodze krajowej nr 77. 29-letni kierowca volkswagena golfa podążał w kierunku Stalowej Woli. Ponieważ nie ustąpił pierwszeństwa 35-letniemu motocykliście, doszło do zderzenia. Siła uderzenia była tak duża, że kierujący jednośladem został odrzucony na przeciwległy pas. To spowodowało, że doszło do kolejnego zderzenia, tym razem z fordem fiestą. Motocyklista zmarł na miejscu. Jak podaje serwis prasowy KMP w Tarnobrzegu, trzeźwość kierowców samochodów uczestniczących w wypadku była bez zarzutu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze