Reklama

Tragedia z udziałem jednośladu. Motocyklista nie przeżył zderzenia

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj, 7 bm., w Gorzycach. Śmierć na miejscu poniósł 35-letni motocyklista.

Wypadek miał miejsce o g. 15.40, na drodze krajowej nr 77. 29-letni kierowca volkswagena golfa podążał w kierunku Stalowej Woli. Ponieważ nie ustąpił pierwszeństwa 35-letniemu motocykliście, doszło do zderzenia. Siła uderzenia była tak duża, że kierujący jednośladem został odrzucony na przeciwległy pas. To spowodowało, że doszło do kolejnego zderzenia, tym razem z fordem fiestą. Motocyklista zmarł na miejscu. Jak podaje serwis prasowy KMP w Tarnobrzegu, trzeźwość kierowców samochodów uczestniczących w wypadku była bez zarzutu. 

 


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości