Reklama

Tragiczny wypadek. Jedna osoba nie żyje, druga ciężko ranna. Sprawca pijany

Sprawca śmiertelnego wypadku – kierujący volkswagenem – miał niemal 2 promile.

Do wypadku doszło wczoraj, 31 lipca, przed godz. 22, w Brzózie Królewskiej.

Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący volkswagenem golfem stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w wyjeżdżającą z bocznej drogi hondę.

Poważnie ranni zostali kierujący hondą  i pasażerka. W wyniku doznanych obrażeń 42-letni mężczyzna zmarł w szpitalu.

46-latek kierujący golfem nie doznał obrażeń. Okazało się, że był pijany. Miał blisko 2 promile. Trafił do aresztu, teraz odpowie przed sądem.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    B. - niezalogowany 2017-08-01 12:29:31

    Rzetelnie napisany artykuł, "31 sierpnia"  zapewne 2016 roku

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    damian - niezalogowany 2017-08-01 17:39:51

    To był mój nauczyciel muzyki to jest z 2017 ja dowiedziałem się dzisiaj

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Bbbb - niezalogowany 2017-08-02 14:24:08

    Pasażerka rowięź nie żyje.  Moje kondolencje 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości