Do nieszczęśliwego zdarzenia doszło dziś, 6 lutego, o godz. 6.20, na DK 9 w Komorowie, na drodze relacji Kolbuszowa – Tarnobrzeg.
Zderzyły się opel i honda civic. Na miejscu zginął kierujący tym drugim pojazdem. Kierowca corsy trafił do szpitala.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Ustalają tożsamość hm... no fakt nikt teraz prawo jazdy nie wozi ze sobą.
prawo jazdy ma obowiązek mieć przy sobie, dowodu rejestracyjnego nie ma obowiązku jak coś.