Przemyscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło wczoraj, 24 kwietnia, w Iskani w gminie Dubiecko.
Około godz. 13 mężczyzna wyjechał ursusem na działkę. Jako że przez kilka godzin nie wracał, zaniepokojona rodzina zaczęła szukać 59-latka. Okazało się, że doszło do nieszczęśliwego wypadku.
Na miejscu grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora przeprowadziła oględziny miejsca zdarzenia, prokurator zdecydował też o zabezpieczeniu ciała do dalszych badań. Funkcjonariusze wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze