Pomimo przeprowadzonej reanimacji, życia jednego z chłopców nie udało się uratować.
Wczoraj, 11 października, przed godziną 13.50 w Humniskach kierująca oplem jadąc drogą powiatową, na prostym odcinku drogi, potrąciła idących lewą stroną drogi dwóch nastolatków.
Jeden z 11-latków ranny trafił do szpitala, drugi z chłopców – mimo walki o jego życie – zginął na miejscu.
Kierująca, 78-letnia mieszkanka powiatu krośnieńskiego, była trzeźwa.
Policjanci ruchu drogowego oraz wydziału kryminalnego pod nadzorem prokuratora na miejscu zabezpieczyli ślady, przesłuchują świadków, co pozwoli ustalić szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze