Kierowca seata potrącił pieszą. 78-letnia kobieta zmarła na miejscu.
Do wypadku doszło dzisiaj, 28 lutego, po godz. 1 w nocy, na drodze krajowej nr 28 w Prałkowcach.
Policjanci wstępnie ustalili, że 21-letni kierowca seata na prostym, nieoświetlonym odcinku drogi poza terenem zabudowanym potrącił idącą w tym samym kierunku pieszą.
Obrażenia, które odniosła 78-latka, były na tyle poważne, że kobieta zmarła na miejscu. Piesza nie miała elementów odblaskowych. Kierowca seata był trzeźwy.
Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne okoliczności tragicznego wypadku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Wiochmani mają za nic najprostsze zasady dotyczące ich własnego bezpieczeństwa. Ileż to razy o mały włos nie rozjechałam takiego typa bez odblasków na nieoświetlonym rowerze lub pieszego na drodze pomiędzy Hołublą a Łętownią.
Koszulka odblaskowa 12zl czy coś koło tego a życie bezcenne.
też mnie to dziwi, może miała demencję starszą i nie wiedziała gdzie jest, wyszła po śmierć szkoda ale też mi szkoda chłopaka pewnie męczy się z tym...
Wiochmani... Pewnie miastowa się odezwała pełną gębą. Troszkę mniejsza prędkość na tych WIOCHACH a takich sytuacji będzie dużo mniej... Ileż to razy widzi się jak wichury RP jadą po obrzeżach miasta ile fabryka dała no bo przecież z miasta jestem to co mi nie można?! :-) bractwo 21 wieku
Wina siostr ktore prowadza dom starcow. Babcia im w nocy nawiala stamtad.
78 lat o 1 w nocy ???
Wiochmani mają za nic najprostsze zasady dotyczące ich własnego bezpieczeństwa. Ileż to razy o mały włos nie rozjechałam takiego typa bez odblasków na nieoświetlonym rowerze lub pieszego na drodze pomiędzy Hołublą a Łętownią.
Koszulka odblaskowa 12zl czy coś koło tego a życie bezcenne.