42-letni mężczyzna zginął na miejscu.
25 bm., około godz. 8.50, w rejonie ul. Zawiszy Czarnego w Rzeszowie mężczyzna wbiegł i położył się na torach bezpośrednio przed nadjeżdżającym pociągiem relacji Jasło – Rzeszów.
Maszynista nie zdołał wyhamować i mężczyzna został przejechany. Zginął na miejscu.
Obsługa pociągu była trzeźwa. Ustalono tożsamość mężczyzny, to 42-letni rzeszowianin. Linia kolejowa z Rzeszowa w kierunku Boguchwały była nieprzejezdna do godziny 12.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.biedak był załamany, taki młody, czy brak pracy? a kto się tym przejmuje?
Był chory, aura ostatnio nie rozpieszczała, więc pewnie też miała wpływ na tak dramatyczną decyzję.Realizował się zawodowo, miał własną firmę.Bardzo przykra wiadomość.
Dobra Zmiana ludzie popełniają samobójstwa co chwilę .
Masakra
biedak był załamany, taki młody, czy brak pracy? a kto się tym przejmuje?
Był chory, aura ostatnio nie rozpieszczała, więc pewnie też miała wpływ na tak dramatyczną decyzję.Realizował się zawodowo, miał własną firmę.Bardzo przykra wiadomość.