Reklama

Trudno przywyknąć

24/09/2024 15:11

– Podziemne przejście u zbiegu ulic Krasińskiego i Borelowskiego to ten element przemyskiego krajobrazu, który raczej nie zachwyca. Bazgroły, śmieci, a niekiedy butelki, a czasem szkło nie zachęcają do korzystania z tej możliwości dostania się na drugą stronę. Trudno jest zaakceptować taki stan rzeczy, ale – jak widać – chyba przeszkadza to tylko nielicznym, skoro niewiele zmienia się w tym temacie

– podsumowuje mieszkaniec.

 

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 24/09/2024 15:11
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kgocko_585 2024-09-25 08:58:54

    bo to miasto samochodziarzy. Pieszych maja za nic, ba nawet coraz bardziej utrudniaja im życie poprzez wydłużanie czasu oczekiwania na zielone światło na przejściach dla pieszych ( m.in. przejścia: Plac Konstytucji, Plac na Bramie, przy dawnym MPiK ) zawężanie chodników, instalowanie barierek itp. Zacofane miasto. Miasto nieprzyjazne dla pieszych, rowerzystów , ale o dziwo również i dla samochodziarzy

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama