W Przemyślu trwa budowa kładki pieszo-rowerowej. Do 38-metrowego stalowego pylonu podwieszony zostanie mający długość 138 metrów pomost o szerokości użytkowej 3 metrów.
Inwestycja jest elementem Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo, realizowanego z programu Operacyjnego Polski Wschodniej. Nowa przeprawa przez San będzie jego fragmentem.
Konstrukcję pomostu stanowią dwa dźwigary z drewna klejonego stężone za pomocą rusztu stalowo-drewnianego. Dźwigary o wysokości 155 cm są jednocześnie balustradami zabezpieczającymi ruch pieszych i rowerzystów. Pokład wykonano z elementów kompozytowych zapewniających trwałość i łatwość utrzymania.
W dolnej części pylonu trwa scalanie pomostu na podporach technologicznych. Po zakończeniu tej operacji rozpocznie się wyczekiwany przez przemyślan moment, czyli obrót obu elementów o kąt 90 stopni. Wtedy też końce pomostu zostaną osadzone na podporach stałych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A tak potrzebnego mostu na rzecznej nie ma nie było i nie będzie .
Lepszy bylby odkryty basen,aby mieszkancy Przemysla nie musieli jezdzic do Ustrzyk Dolnych.A tak na marginesie;czy ktos z Urzedu Miasta widzial to,co maja Ustrzyki?
zamiast dodać kasę i zrobić normalny most gdzieś koło żółtej rury to trzeba jechać do Krasiczyna na most, ta kładka jest bez sensu i za blisko mostu ten co wymyślił ten pomysł myślał tylko o sobie. Tak samo niby akwapark miał być, ale zrobili sadzawkę dla 4 letnich dzieci, a później się dziwią że ludzie z P-śla uciekają.
Pomysł dobry ale powinien być normalny most właśnie okolic żółtej rury...
kładka w super miejscu ludzie uśmiechnijcie się będzie wam lżej...
Miał być most , będzie kładka , miał być Aquapark jest sadzawka , miały być ścieżki rowerowe jest ze dwa kilometry w kawałkach pobruku , miały być obwodnicę jest droga z nehrybki do castoramy .it itp .
Bachów, Krzywcza, ChyrzynaZamiast kładki będzie most
Tylko kto będzie korzystał z tych basenów, ścieżek rowerowych? Emeryci? Młodzi zwiewają z miasta bo nie mają co do garnka włożyć.
ola co ma piernik do wiatraka, typowa zaściankowość, a kładka w super miejscu...
q zaściankowy to jest Przemyśl i cała Polska o tym wie.
Czy Jaro Psychotropek- pisdorydzol przyjedzie poswiecic ten mostek? W PiSduda!
Jarcio potrafi plywac??? Hahahaha! Moze go oligarcha, niejaki biskup Michalik w swej rezydencji w Bieszczadach nauczy....
Glosujcie , glosujcie na pisdorydzykowska sekte... Duda da duda da duda da......................Hahahahaha!
a kto budował te kładki, chodniczki baseniki ...itd..peło czy pis?ecres
A tak potrzebnego mostu na rzecznej nie ma nie było i nie będzie .
Lepszy bylby odkryty basen,aby mieszkancy Przemysla nie musieli jezdzic do Ustrzyk Dolnych.A tak na marginesie;czy ktos z Urzedu Miasta widzial to,co maja Ustrzyki?
zamiast dodać kasę i zrobić normalny most gdzieś koło żółtej rury to trzeba jechać do Krasiczyna na most, ta kładka jest bez sensu i za blisko mostu ten co wymyślił ten pomysł myślał tylko o sobie. Tak samo niby akwapark miał być, ale zrobili sadzawkę dla 4 letnich dzieci, a później się dziwią że ludzie z P-śla uciekają.