Od kilku dni trwają prace modernizacyjne kortów tenisowych przy ulicy 22 Stycznia w Przemyślu.
Prace prowadzone są na dwóch kortach (nr 1 i 2). Wykonawcą inwestycji jest firma „Sanakiewicz” sp. z o.o. z Szówska. Planowany termin zakończenia prac to 24 czerwca br. Zakres prac obejmuje: wymianę podbudowy wraz z nawierzchnią z mączki ceglanej, wykonanie instalacji drenażowej i odwadniającej, wymianę istniejącego cokołu ogrodzenia kortów tenisowych wraz ze słupkami oraz montaż linii wyznaczających areny kortów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A rodzimych, przemyskich firm budowlanych na miejscu już nie ma ?? Tylko dawać zarabiać obcym??
Boisko asfaltowe powinno byc tez jakos zagospodarowane chociazby nowym dodatkowym kortem.Zal patrzec jak to wszystko stalo rozjebane.Chodzilo sie tam grac w pilke.
firma obca... ale podwykonawca swój ;) stara sie jak może i sa efekty zapewniam że obiekt jest wykonywany solidnie .
A rodzimych, przemyskich firm budowlanych na miejscu już nie ma ?? Tylko dawać zarabiać obcym??
Boisko asfaltowe powinno byc tez jakos zagospodarowane chociazby nowym dodatkowym kortem.Zal patrzec jak to wszystko stalo rozjebane.Chodzilo sie tam grac w pilke.
firma obca... ale podwykonawca swój ;) stara sie jak może i sa efekty zapewniam że obiekt jest wykonywany solidnie .