W Kalwarii Pacławskiej trwa Wielki Odpust Kalwaryjski. W poniedziałek pielgrzymi obchodzili Dróżki Pogrzebu Matki Bożej. W procesji niesiono figurę Maryi Zaśniętej. Wydarzenie jak co roku zgromadziło tysiące pielgrzymów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze