W Sanktuarium Męki Pańskiej i Matki Bożej Kalwaryjskiej w Kalwarii Pacławskiej k. Przemyśla trwają uroczystości Wielkiego Odpustu Wniebowzięcia Matki Bożej.
W tym roku są one przeżywane jako dziękczynienie za beatyfikację franciszkańskich męczenników o. Michała Tomaszka i o. Zbigniewa Strzałkowskiego, którzy zginęli 9 sierpnia 1991 r. pracując na misjach w Peru.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Średniowieczne jasełka ciemnoty.
Ktoś wie czy da rade wjechać ma górę samochodem?
Można