Reklama

Trwa Wielki Odpust Kalwaryjski [WIDEO]

14/08/2015 15:06

W Sanktuarium Męki Pańskiej i Matki Bożej Kalwaryjskiej w Kalwarii Pacławskiej k. Przemyśla trwają uroczystości Wielkiego Odpustu Wniebowzięcia Matki Bożej.

W tym roku są one przeżywane jako dziękczynienie za beatyfikację franciszkańskich męczenników o. Michała Tomaszka i o. Zbigniewa Strzałkowskiego, którzy zginęli 9 sierpnia 1991 r. pracując na misjach w Peru.
Do Kalwarii, jak co roku, przybyły rzesze pielgrzymów, aby uczestniczyć w nabożeństwie dróżek, w mszach św. oraz pomodlić się przed cudownym wizerunkiem Maryi.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kasander - niezalogowany 2015-08-14 15:43:18

    Średniowieczne jasełka ciemnoty.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Xxx - niezalogowany 2015-08-14 17:07:20

    Ktoś wie czy da rade wjechać ma górę samochodem? 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Sbsbshhs - niezalogowany 2015-08-14 17:29:44

    Można 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości