Reklama

Trwa Wiosna Fredrowska. Jutro ostatni spektakl

29/06/2018 11:30

W ubiegłym tygodniu teatr „Fredreum sztuką” Bilecik miłosny M. Bałuckiego w reżyserii Krystyny Maresch-Knapek rozpoczął XIX Przemyską Wiosnę Fredrowską.

W zabawnej jednoaktówce Julię zagrała Marta Dyrkacz, w roli Anusi świetnie zadebiutowała Beata Bartkowiak, Mariana grał Karol Rębisz, a Edmunda Marcin Orłoś. Scenografię i kostiumy przygotowały panie: Jadwiga Kurzyńska i Ewa Orłoś. Charakteryzacją zajęła się Barbara Maresch-Bychawska, inspicjentką była Eugenia Skrzyńska, natomiast za oświetlenie i nagłośnienie odpowiadali Krzysztof Dedio i Dawid Zaleski.

Po spektaklu zapytaliśmy Krystynę Maresch-Knapek, co sprawia, że Melpomena od wielu lat tak dobrze czuje się na przemyskim zamku?

Reklama


JS
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    jolo - niezalogowany 2018-07-04 19:11:49

    Jak już coś napiszą o "Fredreum"  w "Życiu" to z błędami najczęściej: (wklejam) - " [...] teatr „Fredreum sztuką” Bilecik miłosny M. Bałuckiego. Korektorze- litości !!!!!!Do roboty!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    casperbonner_439 2018-11-14 07:53:54

    [url=https://google.com]google[/url]

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama