W ubiegłym tygodniu teatr „Fredreum sztuką” Bilecik miłosny M. Bałuckiego w reżyserii Krystyny Maresch-Knapek rozpoczął XIX Przemyską Wiosnę Fredrowską.
W zabawnej jednoaktówce Julię zagrała Marta Dyrkacz, w roli Anusi świetnie zadebiutowała Beata Bartkowiak, Mariana grał Karol Rębisz, a Edmunda Marcin Orłoś. Scenografię i kostiumy przygotowały panie: Jadwiga Kurzyńska i Ewa Orłoś. Charakteryzacją zajęła się Barbara Maresch-Bychawska, inspicjentką była Eugenia Skrzyńska, natomiast za oświetlenie i nagłośnienie odpowiadali Krzysztof Dedio i Dawid Zaleski.
Po spektaklu zapytaliśmy Krystynę Maresch-Knapek, co sprawia, że Melpomena od wielu lat tak dobrze czuje się na przemyskim zamku?

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Jak już coś napiszą o "Fredreum" w "Życiu" to z błędami najczęściej: (wklejam) - " [...] teatr „Fredreum sztuką” Bilecik miłosny M. Bałuckiego. Korektorze- litości !!!!!!Do roboty!
Jak już coś napiszą o "Fredreum" w "Życiu" to z błędami najczęściej: (wklejam) - " [...] teatr „Fredreum sztuką” Bilecik miłosny M. Bałuckiego. Korektorze- litości !!!!!!Do roboty!
[url=https://google.com]google[/url]