Po tym jak niedawno realizator inwestycji odebrał plac budowy pod przyszły kompleks basenów, nieuchronnie przyszedł czas na nowy etap – właśnie ruszyły prace przy rozbiórce starego lodowiska przy ul. Sanockiej w Przemyślu.
W starym budynku już nie pojeździmy, ale to nie znaczy, że przemyślanie w nadchodzącym sezonie pozostaną bez lodowiska.
POSiR zapewnił, że – z wkorzystaniem elementów rozbieranego lodowiska – przygotuje lodowisko w rozmiarze identycznym do tego, jaki był na starej płycie – jednak bez zadaszenia.
W którym miejscu stanie? Będziemy informować.
Ma to być basen wewnętrzny z niezbędną nfrastrukturą.
Projekt zakłada obiekt składający się z:
Aleksandra Nowotyńska
Zobacz wideo!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Przy zapowiadanej chucznie nowej inwestycji , władze Przemyśla nic nie wspominali o wyburzaniu lodowiska. Mamili mieszkańców piękna inwestycja ale celowo zataili potrzebę wyburzenia lodowiska. To takie charakterystyczne dla tych władz; ingnorancja i buta. Podobnie było z remontem- przebudowa płyty rynku przemyskiego. Brak konsultacji społecznych i przede wszystkim brak zapoznania mieszkańców w projektem prac, który powinien był wcześniej umieszczony w miejscu publicznym. Taki mamy klimat...
Przy zapowiadanej chucznie nowej inwestycji , władze Przemyśla nic nie wspominali o wyburzaniu lodowiska. Mamili mieszkańców piękna inwestycja ale celowo zataili potrzebę wyburzenia lodowiska. To takie charakterystyczne dla tych władz; ingnorancja i buta. Podobnie było z remontem- przebudowa płyty rynku przemyskiego. Brak konsultacji społecznych i przede wszystkim brak zapoznania mieszkańców w projektem prac, który powinien był wcześniej umieszczony w miejscu publicznym. Taki mamy klimat...