Jak co roku o tej porze Radawą zawładnęli miłośnicy jednośladów. Trwa XXIX Międzynarodowy Zlot Motocyklowy. Wczoraj motocykliści bawili się całą noc. Dziś odbyła się już parada motocyklowa, a największe atrakcje zaplanowane są wieczorem, kiedy dla uczestników zagrają m. in. Wilki.
Już blisko przez trzy dekady na kilka letnich dni Radawa staje się podkarpackim centrum dla wszystkich kochających ryk silników, swąd palonych gum i niepowtarzalną nutkę oktanów zamieniających się na konie mechaniczne. Do Radawy już wczoraj zjechało blisko 1,5 tys. motocyklistów, a ich liczba ciągle się powiększa. Dziś rano impreza osiągnęła swój punkt kulminacyjny, odbyła się bowiem tradycyjna parada motocyklowa. Uczestnicy spotkania prowadzeni przez jednego z organizatorów zlotu wójta Wiązownicy Mariana Ryznara zrobili pętlę gminnymi drogami. W samej Radawie, Nielepkowicach, Wiązownicy czy w Szówsku (gdzie motocyklowa brać stanęła na popas ugoszczona kwaśnicą), mieszkańcy żywiołowo reagowali na przejazd kolumny motocyklistów.
To jednak nie koniec emocji związanych ze zlotem. Na popołudnie zaplanowano widowiskowy pokaz umiejętności motocyklistów. Wieczorem wielbiciele jednośladów z całego podkarpacia, kilku zakątków polski a nawet krajów ościennych spotkają się pod sceną. Tu zagrają Krusher, Crimson Rockets, South Machine Tribute to Respect Perfect, a gwiazda wieczoru będzie zespół Wilki, który swój koncert rozpocznie około 22.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.jeżdżą i tylko hałasują, a przez ulicę strach przejść tak pędzą
Swirujcie na tych motorach szpitale czekają na wasze nerki.
Swietna impreza. Wiecej takich zlotow!!!
na twoje też czekają az sobie łeb rozwalisz spadając po pijaku z drabiny
Nienawidzę tej "motocyklowej braci" za hałas jaki jest jej dziełem.
Jakoś patrole drogówki nie mierzą poziomu hałasu tych pojazdów i zanieczyszczenia środowiska
A dla czego autor tego artykułu nie napisze o śmierci jednego z motocyklistów który był na tym złocie,i jaka była przyczyna
byłem na zlocie było super oby tak dalej super organizacja pozdrawiam organizatorów
po awanturze po bójce jeden motocyklistów zmarł
ciekawe czy jak bys potrzebował tej przysłowiowej nerki to czy bys nie wzioł od motocyklisty głupio co ?
Wczoraj (14.07) 20 buraków i boć(ś)winek na charczących hondach wpier...... się poza kolejkę na granicy w Korczowej,jeden grzecznie czekał na swoją kolej mimo, że siedział na równie wypasionej hondzie- bo był z innej kultury .Pozdrawiam Finów , a zdania o polskich burakach nie zmienię.
I taka jest prawa o motocyklistach, przeważnie z tych klubów co się szczycą że noszą kamizelki, co to są nie oni a moim zdaniem chamstwo i buractwo przemawia przez nich
Kolego a ty wiesz jaka była przyczyna ???? Napisz tu uświadom innych !!!
jeżdżą i tylko hałasują, a przez ulicę strach przejść tak pędzą
Swirujcie na tych motorach szpitale czekają na wasze nerki.
Swietna impreza. Wiecej takich zlotow!!!