Od godzin porannych trwają w Jarosławiu poszukiwania młodej kobiety, która wskoczyła do Sanu na wysokości tzw. starej przystani. W akcji biorą udział nurkowie z Przemyśla, straż pożarna, policja oraz jednostka pogotowia ratunkowego.
– Trwają poszukiwania kobiety, która była widziana w okolicach starej przystani – informuje bryg. Zygmunt Jasiłek zastępca komendanta powiatowego PSP w Jarosławiu. Akcja trwa na przedłużeniu ulicy Na Blichu, kilkaset metrów za ogródkami ROD. - W akcji biorą udział dwa zastępy straży pożarnej, specjalistyczna grupa wodno-nurkowa z Przemyśla, która poszukiwania prowadzi – uzupełnia. Około godz. 9, gdy Z. Jasiłek udzielał informacji, akcję określano mianem działań ratowniczych, bo nie minęło jeszcze dwie godziny od zgłoszenia zdarzenia. Informacje o okolicznościach sprawy uzupełnia asp. szt. Anna Długosz oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Jarosławiu. – Młoda kobieta przebywała nad rzeką w towarzystwie dwóch mężczyzn. W pewnej chwili wskoczyła do wody i już nie wypłynęła – podaje pani rzecznik.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
PAC po co zdjęcie kałuży ? Pasuje do tematu jak pięść do Twojego nosa!
Może Pac myśli że ona skoczyła do kałuży A nie do Sanu ????????????????
Wiadomo coś?