Do godz. 12.00 najwięcej uprawnionych poszło do lokali wyborczych w gminie Wiązownica. Tak wynika z informacji uzyskanych w delegaturze Krajowego Biura Wyborczego w Przemyślu.
Tam zagłosowało 23,35 proc. uprawnionych.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Jo głosuje na Bolka i Lolka