Nie tylko w miastach, ale również na wsiach przeszły Orszaki Trzech Króli. Jedną z nich są Małkowice w gminie Orły.
Wszyscy mocno zaangażowali się w to wydarzenie, ubierając się w barwy trzech orszaków oraz zakładając na głowy papierowe korony. Organizatorzy przygotowali przedstawienia i humorystyczne scenki zatytułowane: Adam i Ewa, Gospoda, Piekło, Niebo, Stajenka.
W uroczystości udział wzięli przedstawiciele władz samorządowych, m.in. wójt gminy Orły Bogusław Słabicki, który był patronem honorowym wydarzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Yogi babu brawo Jasiu,!