Reklama

Trzy nowe radiowozy do codziennych obowiązków

Dwie hybrydowe toyoty corolla i kia sportage wzmocniły radiowozową flotę Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu. Ich zakup był możliwy dzięki partycypacji w kosztach samorządów lokalnych: Starostwa Powiatowego w Jarosławiu, Urzędu Miasta w Jarosławiu, urzędów gmin w: Jarosławiu, Radymnie i Laszkach oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego.

Do oficjalnego przekazania pojazdów doszło 19 stycznia br.

Zakup kii sportage 1,6 typu SUV był możliwy dzięki 60 tys. zł, które KMP przekazały władze miasta Jarosławia. Dlatego nie ma się co dziwić, że[paywall] kluczyki doń wręczył burmistrz Waldemar Paluch, który zasiadł na moment także za kierownicą radiowozu.

Samochód trafił do wydziału patrolowo-interwencyjnego KMP w Jarosławiu. Jedna z toyot corolla będzie na wyposażeniu komisariatu policji w Radymnie, druga – wydziału ruchu drogowego.

W symbolicznym przekazaniu pojazdów, oprócz wspomnianego W. Palucha, wzięli udział również komendant powiatowy policji w Jarosławiu nadkomisarz Jan Wojtowicz, starosta jarosławski Stanisław Kłopot, wójt gminy Jarosław Elżbieta Grunt, wójt gminy Radymno Bogdan Szylar oraz wójt gminy Laszki Stanisław Gonciarz.


KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama