W ubiegłym tygodniu funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej wykryli trzy pojazdy, które zostały skradzione w Niemczech i Belgii. Są warte łącznie prawie 1,6 mln zł.
13 listopada, funkcjonariusze SG z placówki w Medyce wylegitymowali dwóch obywateli Azerbejdżanu – 37- i 39-latka.Kierowali oni dwoma samochodami marki BMW. Podczas weryfikacji legalności ich pochodzenia ustalili, że są one w zainteresowaniu niemieckich służb i poszukiwane przez Interpol. W związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa związanego z paserstwem, obywatele Azerbejdżanu zostali zatrzymani.
Do trzeciego zatrzymania doszło w Krościenku, na przejściu granicznym. 42-letni obywatel Ukrainy przewoził na lawecie m.in. auto marki Peugeot. Mundurowi wykryli, że pojazd o wartości 85 tys. złotych może pochodzić z przestępstwa, a jego kradzież zgłoszono na terytorium Bułgarii. W tym przypadku mężczyzna został przesłuchany w charakterze świadka.
em.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze