– Tu na razie jest ściernisko, ale będzie uzdrowisko... – tymi słowami powitał zgromadzonych wójt gminy Fredropol Mariusz Śnieżek podczas oficjalnego otwarcia kompleksu basenowego w tej liczącej ok. 450 mieszkańców urokliwej miejscowości. Kompleksu, który jest kolejnym zacnym elementem układanki pod nazwą Fredropol-Zdrój. Można być pewnym, że uzdrowisko będzie, bo dla władz gminy Fredropol nie ma rzeczy niemożliwych.
Do oficjalnego otwarcia kompleksu pod nazwą „FREDROpool” doszło 14 lutego br., w popularne walentynki. Hala basenowa zapełniła się tyloma gośćmi, że wymienienie ich wszystkich absolutnie nie wchodzi w grę. Byłoby przecież nierzetelnie kogoś przypadkowo pomylić. Część oficjalna trwała długo, bo każdy chciał zabrać głos, każdy chciał pogratulować wójtowi M. Śnieżkowi sukcesu.
– Dzisiaj otwieramy największą w historii gminy inwestycję. Dzisiaj robimy kolejny wielki krok w kierunku powstania uzdrowiska. Dzisiaj piszemy naszą historię. Po trzech latach oddajemy do użytku naszych mieszkańców nowoczesny kompleks, który – mam nadzieję – spełni wymagania i oczekiwania wszystkich odwiedzających. Niecka basenowa z ruchomym dnem pozwala nam organizować zawody pływackie. Mamy trzy zjeżdżalnie, mamy strefę dla najmłodszych. Oprócz tego mamy strefę saunową. Mamy obiekt w pełni wyposażony
Reklama
– powiedział wójt gminy M. Śnieżek...
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 75% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze