Tegoroczne spotkanie sołtysów z powiatu jarosławskiego zorganizowano w Tuligłowach, w gminie Rokietnica.
Kilkudziesięciu przedstawicieli wiejskiego samorządu zebrało się, by podsumować ubiegły rok oraz porozmawiać o wyzwaniach i codziennej pracy sołtysa.
Spotkanie rozpoczęła msza św. w miejscowym sanktuarium. Po eucharystii sołtysi przeszli do wiejskiej świetlicy. Tam mieli okazję wymienić się doświadczeniami oraz spotkać z przedstawicielami parlamentu, jarosławskiego starostwa i służb powiatowych. Gospodarzem spotkania był sołtys Tuligłów wspólnie z Bożeną Gmyrek, wójtem Rokietnicy.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze