Reklama

Tuligłowy gościły sołtysów ziemi jarosławskiej

10/02/2018 09:30

Tegoroczne spotkanie sołtysów z powiatu jarosławskiego zorganizowano w Tuligłowach, w gminie Rokietnica.

Kilkudziesięciu przedstawicieli wiejskiego samorządu zebrało się, by podsumować ubiegły rok oraz porozmawiać o wyzwaniach i codziennej pracy sołtysa.

Spotkanie rozpoczęła msza św. w miejscowym sanktuarium. Po eucharystii sołtysi przeszli do wiejskiej świetlicy. Tam mieli okazję wymienić się doświadczeniami oraz spotkać z przedstawicielami parlamentu, jarosławskiego starostwa i służb powiatowych. Gospodarzem spotkania był sołtys Tuligłów wspólnie z  Bożeną Gmyrek, wójtem Rokietnicy.


erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama