Reklama

Tylko Orzeł Przeworsk nie zawiódł

Nie popisały się dzisiejszego (30 maja br.) popołudnia III-ligowe zespoły z naszego regionu w 33. kolejce spotkań. Z jednym wyjątkiem, ale za to jakim! Przeworski Orzeł rozegrał kapitalny mecz w Dębicy, gdzie odniósł najwyższe w historii swoich występów w tej klasie rozgrywkowej zwycięstwo, gromiąc Wisłokę 8:0 (2:0).

Podopieczni Grzegorza Sitka w końcówce sezonu grają znakomicie, czego potwierdzeniem są ostatnie ich występy i już pewne utrzymanie się w szeregach III ligi. W Dębicy koncertowo zagrali zwłaszcza w II połowie, w której strzelili aż sześć bramek. Autorem hat-tricka był Kamil Kołodziej, który trafiał w 32., 46. i 90.+2 min. Dwa gole strzelił junior Dawid Czyrny w 78. i 90. min. Po jednej bramce zdobyli: Arkadiusz Guzior (4.), Paweł Piątek (65.) i Tomasz Walat (67.).
Zupełnym przeciwieństwem Orła jest fatalnie spisujący się w ostatnim czasie JKS 1909. Jarosławianie tym razem ulegli u siebie Motorowi Lublin 0:2 (0:0).
Przykrą niespodziankę swoim kibicom zgotowali piłkarze Sokoła Sieniawa, którzy niespodziewanie polegli na własnym boisku ze zdegradowanym już Podlasiem Biała Podlaska 1:3 (1:0). Jedyną bramkę w 35. min zdobył Krzysztof Bigas.
Kompletnie nic do powiedzenia w Rzeszowie w starciu z Resovią nie miała Wólczanka Stal Systems Wólka Pełkińska. Beniaminek został rozgromiony 5:0 (1:0).

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kibic - niezalogowany 2015-06-03 16:13:27

    Brawo ORZEŁ

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    HOOLS - niezalogowany 2015-06-03 19:34:37

    szkoda ze wyjazdow nie ma ;/ brawo ORZEŁ !!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama